Forum FLY SPORT Strona Główna
FAQFAQSzukajSzukajGalerieGalerie UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościP.W. ZalogujZaloguj
Moszczanica CUP 2017

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FLY SPORT Strona Główna -> Zawody, zawody...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Autor Wiadomość
Jędrek
stary wyga



Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 262
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 9 razy
Ostrzeżeń: 1/3
Skąd: Węgierska Górka

PostWysłany: Pią 11:54, 03 Mar 2017    Temat postu: Moszczanica CUP 2017

Moszczanica CUP 2017 – Drużyny Dwuosobowe (Pary)

Zawodnicy łowią razem , mogą wzajemnie współpracować , wynik będzie zaliczony drużynie

Zawody odbędą się 2.04.2017 (Niedziela)
Akwen: Łowisko Moszczanica Żywiec
Zbiórka: Łowisko Moszczanica Żywiec ul Krakowska 45 a
Zawody zaliczane są do punktacji Beskidzkiej Ligi Muchowej
Klasyfikacja indywidualna i drużynowa
Zgłoszenia na maila [link widoczny dla zalogowanych]
Zawody zostaną rozegrane na żywej rybie.
Połów z brzegu , obowiązują długie podbieraki , zakaz brodzenia
Wymiar obowiązujący na zawodach 15cm każda ryba , mierzymy pierwszą rybę i najdłuższą , pozostałe na sztuki
Obowiązują haki bez-zadziorowe lub pozbawione zadzioru
Termin ostateczny zgłoszenia 30.03.2017
Ze względu na ograniczoną ilość stanowisk o przyjęciu decyduje data jego wpłynięcia.




Przewidywany przebieg imprezy:
6.30 zbiórka , zapisy i losowanie stanowisk
7.00-7.30 odprawa i oficjalne otwarcie zawodów
7.30-8.00 czas na dotarcie do stanowisk i przygotowanie się do zawodów
-------------------------------------------------------
W trakcie tury zawodnicy zmieniają się po sygnale dźwiękowym., łowimy bez przerwy w turze

8.00 - 11 .00 I tura

12.00 – 15.00 II tura

----------------------------------------------------------
15.30 - obiad
16.30 - nieoficjalne wyniki zawodów ,
16,30 - ogłoszenie wyników i wręczenie pucharów , nagród od sponsorów
17.00 - zakończenie zawodów
17.10 Uroczyste zakończenie
Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w przebiegu imprezy.
Opłata startowa seniorzy 120 zł.za drużynę


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
Piotrek
wymiatacz



Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 32
Przeczytał: 1 temat

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Czw 19:07, 16 Mar 2017    Temat postu:

Witam!
Jest moze gdzies dostepny terminarz BLM?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
zibiz9
wymiatacz



Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 29
Przeczytał: 5 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Oświęcim
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 13:16, 26 Mar 2017    Temat postu:

[link widoczny dla zalogowanych]

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
Jędrek
stary wyga



Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 262
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 9 razy
Ostrzeżeń: 1/3
Skąd: Węgierska Górka

PostWysłany: Pon 19:16, 27 Mar 2017    Temat postu:

Lista Startowa


Pary Moszczanica Cup 2017
1 Marek Nieckuła – Michał Borys
2 – Bujok Zbigniew - Ustroń-Wisa
3 Kowalski Marek – Kowalski Dawid - Mszanka
4. Krzysztof Gaweł – Cuber Marian Jastrzębie
5. Tadeusz Zółtek – Antoni Wnękowicz
6. Marian Smetana – Peter Held – Kysuckie Nove Mesto
7. Andrzej Wnękowicz – Adam Wnękowicz – Doma Rabka Zdrój
8. Peter Smetana – Miroslav Petrek – Kysuckie Nove Mesto
9. Peter Kubinec – Juraj Jasso – Kysuckie Nove Mesto
10. Kazimierz Gluza Piotr Pobutkiewicz – Żylica Buczkowice
11. Łukasz Ostafin – Mariusz Szlachetka Myślenice Team
12. Marcin Słomka - Grzegorz Skurzynski Myślenice Team
13. Marcin Obruśnik - Wojciech Chytła Kraków
14. Paweł Habdas – Adam Walus
15. Zdzisław Opach – Kamil Opach Kraków Stare Miasto
16. Jacek Jaklewicz - Andrzej Bodinka Katowice -
17. ….. Rezerwacja
18. Tomasz Gluza – Arkadiusz Mikrut – Żylica Buczkowice
19. Marek Maciaszek – Janusz Klimczak Oświęcim
20. Bartosz Rapiej - Rafał Pawłowski. Traper Rymanów
21. Kazimierz Szymala – Krystian Janik Skoczów
22. Jacek Pindel – Wiesław Chrobak - Wadowice
23. Dariusz Ordzowiały – Szymon Staś Dream Team
24. Krzysztof Ostruszka - Krzysztof Szewczyk – Maków Pdhl
25. Rostislav Kriz – Jaroslav Adam – Jablonkov
26. Grzegorz Dziki- Andrzej Smagoń Team Jeleśnia
27. Wojciech Habdas – Krystian Niemy
28. Janusz Gonciarczyk- Tomasz Przeklasa Zakopane
29. Mirosław Pałka – Jarosław Dyduch Sucha Beskidzka
30. Bartłomiej Bednarz – Adam Jurasz Węgierska -Górka
31. Andrzej Krzysztoń – Mariusz Bury
32. Stanisław Hadam – Bogusław Szewczyk Dynów
33. Grzegorz Gerula – Jarosław Kaniuczak
34. Maciej Kolber – Rafał Wojewodzic
35. Adam Benio – Dariusz Kwaśniewski
36. Grzegorz Grzywacz - Sławomir Jarek. Gorlice
37. Ożóg Wojciech- Paweł Lindert Fsm Syrena Bielsko-Biała
38. Jackowski Ignacy – Frankiewicz Michał
39. Kliś Piotr – Procner Sławomir
40. Tomas Cieslar – Peter Prażak Knapek Hooks
41. Jan Carbol – Jakub Adam – junior Knapek Hooks Team
42. Rastislav Devečka -Marek Mäsiar


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
Konrad
stary wyga



Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 141
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Legnica

PostWysłany: Śro 19:03, 05 Kwi 2017    Temat postu:

Może ktoś pofatyguje się i poda wyniki??? Dotyczy to też Warty.
Jak piszecie o zawodach to zadajcie sobie trud i skończcie swoje posty wynikami lub linkiem do nich.

Sam se zapodam:
[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Konrad dnia Śro 19:17, 05 Kwi 2017, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
Jędrek
stary wyga



Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 262
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 9 razy
Ostrzeżeń: 1/3
Skąd: Węgierska Górka

PostWysłany: Sob 12:15, 08 Kwi 2017    Temat postu:

Spełniam życzenie Konradzie :

Drużyna Pary Miejsca sektorowe ryba max

Hends Team Rostislav Kriz – Jaroslav Adam 1 1 44
Węgierska GórkaBartłomiej Bednarz – Adam Jurasz 3 1 61,5
Dream Team Dariusz Ordzowiały – Szymon Staś 1 3 53
Knapek Hooks Team Tomas Cieslar – Peter Prażak 2 2 42
Myślenice Team Łukasz Ostafin – Mariusz Szlachetka 2 5 55
Żylica Buczkowice 2 Tomasz Gluza – Arkadiusz Mikrut 4 4 50
Maków Podhl 2 Adam Benio – Dariusz Kwaśniewski 4 7 48
FSM Syrena Bielsko B Ożóg Wojciech- Paweł Lindert 5 6 48
Kysuckie Nove Mesto Marian Smetana – Peter Held 7 5 57
Katowice Jacek Jaklewicz - Andrzej Bodinka 11 2 67
Sucha BeskidzkaMirosław Pałka – Jarosław Dyduch 11 3 56,5
Dolny Kubin Rastislav Devečka -Marek Mäsiar 7 9 55,8
Mszanka Kowalski Marek – Kowalski Dawid 13 14 47
Team Lublin Piotr Armatys - Przemek Paszko 14 4 46
Team Caddis 2 Tadeusz Zółtek – Antoni Wnękowicz 6 13 62
Kraków Marcin Obruśnik - Wojciech Chytła 9 10 45
Team Caddis Andrzej Wnękowicz – Adam Wnękowicz 13 7 60
FSM Syrena Bielsko B Kliś Piotr – Procner Sławomir 14 6 48
Jastrzębie Krzysztof Gaweł – Cuber Marian 10 11 59
Kysuckie Nove Mesto Peter Smetana – Miroslav Petrek 8 13 45
Myślenice Team Marcin Słomka - Grzegorz Skurzynski 8 14 59
Team Jeleśnia Grzegorz Dziki- Andrzej Smagoń 5 17 47
Zakopane Janusz Gonciarczyk- Tomasz Przeklasa 12 12 64
Kysuckie Nove Mesto Peter Kubinec – Juraj Jasso 16 8 49,5
Żylica Kazimierz Gluza - Piotr Pobutkiewicz 9 16 56,5
Junior Knapek Hooks Team Jan Carbol – Jakub Adam 15 11 60
Maków Krzysztof Ostruszka-Krzysztof Szewczyk 17 9 50
Kraków Stare Miasto Zdzisław Opach – Kamil Opach 20 8 50,5
Krosno Pawłowski Rafał - Białoń Krystian 12 17 48,5
Wadowice 2 Andrzej Krzysztoń – Mariusz Bury 6 23 46
Jastrzębie I Marek Nieckuła – Michał Borys 10 20 45
Traper Rymanów Bartosz Rapiej - Rafał Pawłowski 19 12 58
Wadowice Jacek Pindel – Wiesław Chrobak 16 15 53
Dynów 2 Grzegorz Gerula – Jarosław Kaniuczak 22 10 47
Dynów 1 Stanisław Hadam – Bogusław Szewczyk 13 19 44
Gorlice Grzegorz Grzywacz - Sławomir Jarek 18 15 60
Ustroń-Wisła Leszek Czyż – Bujok Zbigniew 18 16 52
Maków Maciej Kolber – Rafał Wojewodzic 15 21 39
Skoczów Krystian Niemy – Krystian Janik 19 19 46,5
Oświęcim Marek Maciaszek – Janusz Klimczak 21 18 48
Żylica Buczkowice 2 Paweł Habdas – Adam Walus 17 22 46,5
FSM Syrena Jackowski Ignacy – Frankiewicz Michał 21 18 46,5
Muszyna Wojciech Habdas –Łukasz Wójcik 20 20 41
Sucha Beskidzka 1 Kachnic Karol -Polak Ryszard 22 23 44,5
Żywiec Zabłocie Kazimierz Zuziak - Jan Urlych 23 23 37,5


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FLY SPORT Strona Główna -> Zawody, zawody... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
mtechnik
Regulamin