Jędrek
stary wyga
Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 273
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 9 razy Ostrzeżeń: 1/3 Skąd: Węgierska Górka
|
Wysłany: Sob 12:15, 08 Kwi 2017 Temat postu: |
|
|
Spełniam życzenie Konradzie :
Drużyna Pary Miejsca sektorowe ryba max
Hends Team Rostislav Kriz – Jaroslav Adam 1 1 44
Węgierska GórkaBartłomiej Bednarz – Adam Jurasz 3 1 61,5
Dream Team Dariusz Ordzowiały – Szymon Staś 1 3 53
Knapek Hooks Team Tomas Cieslar – Peter Prażak 2 2 42
Myślenice Team Łukasz Ostafin – Mariusz Szlachetka 2 5 55
Żylica Buczkowice 2 Tomasz Gluza – Arkadiusz Mikrut 4 4 50
Maków Podhl 2 Adam Benio – Dariusz Kwaśniewski 4 7 48
FSM Syrena Bielsko B Ożóg Wojciech- Paweł Lindert 5 6 48
Kysuckie Nove Mesto Marian Smetana – Peter Held 7 5 57
Katowice Jacek Jaklewicz - Andrzej Bodinka 11 2 67
Sucha BeskidzkaMirosław Pałka – Jarosław Dyduch 11 3 56,5
Dolny Kubin Rastislav Devečka -Marek Mäsiar 7 9 55,8
Mszanka Kowalski Marek – Kowalski Dawid 13 14 47
Team Lublin Piotr Armatys - Przemek Paszko 14 4 46
Team Caddis 2 Tadeusz Zółtek – Antoni Wnękowicz 6 13 62
Kraków Marcin Obruśnik - Wojciech Chytła 9 10 45
Team Caddis Andrzej Wnękowicz – Adam Wnękowicz 13 7 60
FSM Syrena Bielsko B Kliś Piotr – Procner Sławomir 14 6 48
Jastrzębie Krzysztof Gaweł – Cuber Marian 10 11 59
Kysuckie Nove Mesto Peter Smetana – Miroslav Petrek 8 13 45
Myślenice Team Marcin Słomka - Grzegorz Skurzynski 8 14 59
Team Jeleśnia Grzegorz Dziki- Andrzej Smagoń 5 17 47
Zakopane Janusz Gonciarczyk- Tomasz Przeklasa 12 12 64
Kysuckie Nove Mesto Peter Kubinec – Juraj Jasso 16 8 49,5
Żylica Kazimierz Gluza - Piotr Pobutkiewicz 9 16 56,5
Junior Knapek Hooks Team Jan Carbol – Jakub Adam 15 11 60
Maków Krzysztof Ostruszka-Krzysztof Szewczyk 17 9 50
Kraków Stare Miasto Zdzisław Opach – Kamil Opach 20 8 50,5
Krosno Pawłowski Rafał - Białoń Krystian 12 17 48,5
Wadowice 2 Andrzej Krzysztoń – Mariusz Bury 6 23 46
Jastrzębie I Marek Nieckuła – Michał Borys 10 20 45
Traper Rymanów Bartosz Rapiej - Rafał Pawłowski 19 12 58
Wadowice Jacek Pindel – Wiesław Chrobak 16 15 53
Dynów 2 Grzegorz Gerula – Jarosław Kaniuczak 22 10 47
Dynów 1 Stanisław Hadam – Bogusław Szewczyk 13 19 44
Gorlice Grzegorz Grzywacz - Sławomir Jarek 18 15 60
Ustroń-Wisła Leszek Czyż – Bujok Zbigniew 18 16 52
Maków Maciej Kolber – Rafał Wojewodzic 15 21 39
Skoczów Krystian Niemy – Krystian Janik 19 19 46,5
Oświęcim Marek Maciaszek – Janusz Klimczak 21 18 48
Żylica Buczkowice 2 Paweł Habdas – Adam Walus 17 22 46,5
FSM Syrena Jackowski Ignacy – Frankiewicz Michał 21 18 46,5
Muszyna Wojciech Habdas –Łukasz Wójcik 20 20 41
Sucha Beskidzka 1 Kachnic Karol -Polak Ryszard 22 23 44,5
Żywiec Zabłocie Kazimierz Zuziak - Jan Urlych 23 23 37,5
Post został pochwalony 0 razy
|
|